Objektivy na mobil 3v1

To je univerzální objektiv na mobil za bezkonkurenční cenu

Hana Táchová

Adresa

Jevišovice 162  
Jevišovice 671 53
IČ: 45665991
Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku.

E-mail: info@objektivynamobi.cz
Telefon: +420 604 55 43 72

Skvělý dárek

Objektiv na mobil je skvělý dárek

Přemýšlíte o tom, jaký dárek pořídit kamarádovi, synovi, sestře nebo přítelkyni? Objektiv na mobil potěší každého nadšeného fotoamatéra! Pokud dotyčný rád fotí, tak je objektiv skvělým tipem na dárek. Díky objektivu bude mít totiž fotoaparát prakticky pořád u sebe - mobil totiž nosíme všichni pořád při sobě. Objektiv 3v1 skýtá fotonašencům nové možnosti v kreativní tvorbě.

Garance spokojenosti

Garance 100% spokojenosti

Námi dodávaná sada objektivů na mobil je oblíbená po celém světě. Získala si na oblibě nejen díky univerzálnosti ale především díky nízké ceně. Za pár korun můžete posunout fotoaparát svého mobilu o řádný kus dál. Podobné sady objektivů na mobil se přitom prodávají za mnohem vyšší částky. Díky nízké ceně se navíc nemusíte o objektiv tolik bát a můžete jej mít neustále při sobě. Garantujeme vám, že budete spokojení.

Objektiv na mobil

Objektiv na mobil je vlastně sada univerzálních předsádek, které umožňují fotoaparát na mobilu upravit jednoduchým připnutím klipu s našroubovanou předsádkou. Předsádková čočka pak zkresluje obraz tak, že výsledný záběr je buď širokoúhlý, extrémně širokouhlý a nebo naopak umožňuje fotografovat tak blízko, že můžete pomocí předsádkové čočky pořizovat úchvatné makrofotografie. Sada objektivů na mobil je vhodná zejména pro běžné denní nošení, kdy se objektivy pohodlně vejdou i do kapsy a velmi snadno je pak pomocí klipu uchytíte na mobil. Klip je univerzální a díky tomu je kompatibilní s velkou většinou běžných mobilů a menších tabletů. Výměna objektivu na klipu je také bezproblémová - stačí objektiv odšroubovat a našroubovat místo původního druhý. Potom můžete pořizovat dechberoucí a efektní fotografie kdykoliv a kdekoliv.